SUKURTA LIETUVOJE

Dirbame nuo 2010 m.

Nuo 2010 metų projektuojame, gaminame ir statome medinius bei karkasinius gyvenamuosius ir poilsio paskirties namus. Savo gamybos namus statome Lietuvoje ir Europoje.

Mūsų gamybos cechas yra įkurtas Vilniaus raj. Juodbalių k. Jame gaminame Termorąstus bei SIP skydus. Taip pat viduje galime sumontuoti visą namo konstrukciją ir jau įrengtą namą ar jo detales pristatyti į Jūsų sklypą.

MODULINIAI Namai iš SIP SKydų ir termorąstų

brown wooden board
brown wooden board

Turėti savo namą-mažylį dabar galite dar greičiau - tereikia išsirinkti savo poreikius atitinkantį namo projektą. Daugeliui tipinių projektų namų nereikalingi statybos leidimai, kas ženkliai sutrumpina kelią iki Jūsų svajonės. Jeigu turite savo sklypą, namą jame galite turėti vos per 1 mėn. nuo sutarties pasirašymo!

Jūsų patogumui pateikiame tipinius namų projektus iš SIP skydų arba Termorąstų. Visi namai yra nedidelio ploto, tačiau juose efektyviai suplanuotos visos erdvės. Yra pakankamai vietos gyvenimui ir poilsiui, numatytos patogios ir nematomos vietos inžineriniams prietaisams bei daiktų saugojimui.

Visi tipiniai namų projektai yra pritaikyti naudojimui visais metų laikais. Dėl gerų šiluminių savybių žiemą juose bus šilta, o vasarą - vėsu.

Inovacija medinių namų statyboje - TERMORĄSTAS

namaimazyliai.lt termorastai
namaimazyliai.lt termorastai

Siekdami vis geresnės medinių namų kokybės 2016 m. sukūrėme sprendimą kaip statyti šiltus, sandarius bei autentiškai atrodančius medinius namus - Termorąsto technologiją (angl. Thermo log).

Pirmą kartą Termorąsto technologijos namą demonstravome 2016 m. Lietovoje parodose Agrobalt ir Resta. Naujas produktas buvo gerai įvertintas rinkoje kaip šiltas ir ekologiškas medinio namo sprendimas. 2020 m. Lietuvoje pastatėme pirmąjį A+ energinės klasės medinį namą iš Termorąstų.

Namai, statomi naudojant Termorąsto technologiją yra tinkami naudoti Lietuvos ir visos Europos klimato sąlygomis visais metų laikais. Namus iš Termarąstų gaminame ir eksportuojame į Angliją, Ispaniją, Prancūziją, Čekiją ir kitas Europos šalis.

Gamyba

termorastai namaimazyliai.lt
termorastai namaimazyliai.lt

Termorąstas - tai ekologiška ir šilta kompozitinė medinė sienos detalė, kuri išoriškai primena klasikinį medinį rąstą. Naudojant unikalią gamybos technologiją tarp dviejų medinių lamelių skystu pavidalu užliejamas dviejų komponentų uždarų porų putų poliuretanas. Suformuotas Termorąstas tampa tvirta, sandaria sienos detale, kuri išoriškai primena medinį rąstą.

Statyba iš Termorąstų yra greita ir efektyvi. Namas, pastatytas naudojant šią technologiją, turi geras šilumines savybes (10 cm storio izoliacijos sluoksnio varža yra 4,55, λ = 0,022 W/mK). Tik surinkus Termorąstų sienas, iš karto turite vidinį ir išorinį apdailos paviršių, kurį telieka tik išdažyti pasirinkta spalva.

Greita ir paprasta statyba

Suformuoti Termorąstai yra ypač lengvi. Kiekvieną Termorąstą gali pakelti vienas žmogus, dėl to statybos metu nereikia naudoti krano.

Namą, naudojant šią technologiją, galima surinkti vietoje (ant jau įrengtų pamatų) arba jis gali būti pilnai surinktas mūsų gamybiniame ceche ir atvežtas į Jūsų sklypą su daline arba pilna apdaila. Statybos vietoje trukmė - iki 5 d. d. (sienų konstrukcijos įrengimas). Atvežto namo montavimo ant pamato trukmė - 1-2 d. d.

Greita ir paprasta statyba

  • Ekologiška statybinė medžiaga;

  • Greitas ir lengvas surinkimas;

  • Namas iš karto pilnai izoliuotas;

  • Statybai nereikalingas kranas;Išorinės sienos yra lengvos, sandarios, tvirtos ir ypač plonos (nuo 11 cm storio C energinio naudingumo klasė, nuo 15 cm storio B energinio naudingumo klasė);

  • Iš karto įrengiamas vidaus ir išorės apdailos paviršius, kurį tereikia jį nudažyti;

  • Autentiška medinio namo apdaila.

Susisiekite

Pasiteiravimui +370 680 09723 namaimazyliai@gmail.com