NAMAI ANT RATŲ

Pasaulyje sparčiai populiarėjant nutolusio gyvenimo idėjoms (angl. remote living), galime padėti Jums įgyvendinti svajonę gyventi ten, kur visada norėjote - prie mėgiamo ežero, o gal prie jūros, miške, ar kitame artimame širdžiai gamtos plotelyje. Svarbiausia - Jūs neturite įsipareigoti vienai vietai. Bet kada galite perkelti savo namus kitur! Kad ir į kitą šalį.

Namai ant ratų - nedideli pilnaverčiam gyvenimui ar poilsiui pritaikyti namai, kurie gaminami ant specialių priekabų. Šiuose namuose galėsite gyventi visais metų laikais, o juose rasite visa, kas reikalinga patogiai kasdienybei.

Tokio tipo namams nereikalingi statybos leidimai. Juos galite priparkuoti bet kur, kur nedraudžiamas automobilių eismas ir jų stovėjimas.

Maksimalūs tokio tipo namų išoriniai matmenys yra:

  • Aukštis su priekaba: iki 4 m.;

  • Plotis: 2,5 m;

  • Svoris: 3,5 t.

Projektuojant namus ant ratų nuolat susiduriama su iššūkiais kaip nedidelę vidaus erdvę pritaikyti patogiam gyvenimui ar poilsiui. Šiuos iššūkius yra išsprendę mūsų atstovaujami Lenkijos mobilių namų gamintojai “MobiHouse”.

Kiekviename iš siūlomų namų yra apgalvotas kiekvienas namo kampelis siekiant sukurti patogią ir naudingą erdvę gyvenimui.

MobiHouse namuose rasite pilnavertes svetaines, virtuves, patogius vonios kambarius bei miego erdves.

Išpildykite savo norą įsikurti savo svajonių kampelyje su MobiHouse namais!

MOBI 01

Matmenys

  • Ilgis: 6 m;

  • Plotis: 2.2 m;

  • Aukštis: 3.5 m;

Bendras namelio plotas su antresole: 22 kv.m.

Name numatytos net 5 miegamosios vietos!

Mobi 01 yra įkvėptas skandinaviško dizaino stilistikos. Namui sukurti panaudotos tik natūralios medžiagos. Tai paprastas, estetiškas ir ypač funkcionalus namas, kuris lengvai pritaps prie bet kokios aplinkos.

MOBI 02

Matmenys

  • Ilgis: 6 m;

  • Plotis: 2.2 m;

  • Aukštis: 3.5 m;

Bendras namelio plotas su antresole: 16.73 kv.m.

Name gali patogiai miegoti 4-6 žmonės!

Mobi 02 yra tikras mobilių Tiny House namų kategorijos atstovas. Vos 16.73 kv.m. plote gali įsikurti 4-6 žmonės. Kuriant šį namą buvo atsižvelgta į daiktų sandėliavimo vietas. Jame įrengtos papildomos išmaniosios daugiafunkcinės daiktadėžės, kuriose galėsite laikyti savo stovyklavimo įrangą ar savo sporto inventorių.

Su Mobi 02 ilsėkitės ten, kur Jus nuneš fantazija.

Susisiekite

Pasiteiravimui +370 680 09723

namaimazyliai@gmail.com